Ukázky

Reference od klientek

„Na vlastní kůži“

Chci moc poděkovat, že jsi mě dovedla k firmě WellU, respektive k přípravkům Larens. Je skoro neuvěřitelné, jak rychle začaly půspbit na můj ekzém. Sama víš, jak dlouho
s tímto problémem bojuji. Kdyby o tom věděl člověk dřív….Poslala jsem progres po MĚSÍCI !! Může se to zdát dlouhá doba, ale vzhledem k tomu, že jsem ho měla v mnohem, mnohem horším stavu, kdy jsem nebyla schopna to nijak dokumentovat, je pro mě neskutečná rychlost a výrazné zlepšení bez KORTIKOIDŮ !! Takže Ti děkuji, děkuji, děkuji!! Jsem nadšená!

Ivana Podhráská, Louny

Chcem ti velmi poďakovat za super tip a rady ohĺadne kosmetiky. Sĺubila som ti, že sa ozvem aj po dlhšej dobe, ako ju budem pouzívať. Som nadšená 😊, pleť je viditelně projasněná, čistejšia. Dokonce pomohlo zázračné peptidové sérum aj a pri mojom spálenom nose z dovolenky.
Eště raz ďakujem, myslím, že som našla, čo som potrebovala. Možem doporučiť ! Ozvem sa, keď bude treba potrebovať poradit pri dalšej objednávke.

Andrea Kureková, Slovensko

První zpráva od klientky ráno po kosmetickém ošetření:

Ahoj Jaru, vše v naprostém pořádku 😊 Pleť je hodně zhydratovaná a já jsem celkově opravdu naprosto paf po tvé kosmetice, je to totální bombice ! A nikdy bych nevěřila, že můžu být se sebou takhle spokojená, a to jen díky Tobě. Moc děkuji!

Další recenze po objednání řady pro domácí použití:
Z kosmetiky Larens jsem naprosto nadšená, na doporučení přes mou skepsi k všelijaké kosmetice jsem přeci jen zkusila a odchod po kosmetickém ošetření mohu popsat jen „naprosto neuvěřitelná pecka!“ Poté už následoval nákup startovací sady a už jen brousím zoubky na další objednávku. Pleť se mi opravdu viditelně zlepšila a myslím, že k tomu přispěly i vitamíny, které používám jako doplněk.
Stejné nadšení sdílí i má 16ti letá dcera, kterou jsem taktéž zasvětila kvůli nedokonalostem na tváři a problémy vymizely.
V první řadě je opravdu důležité narazit ně něco, co opravdu funguje a hlavně neškodí. U této kosmetiky jsem si jistá, že o pleť mé dcery je kvalitně postaráno už od dospívání. Zkouška opravdu stojí za to a přesvědčí, že je to opravdová bomba!

Veronika Sedláčková, Stehelčeves

Řešila jsem pigmentové skvrny, mám hodně jemnou pleť se žilkami. Paní Jarka mi vysvětlila jak s plet í zacházet tak, aby se žilky dále nešířily a pleť vypadala dobře. navíc jsem potřebovala hydrataci, ač jsem si to nemyslela, ale po ošetření pleť jakoby „zářila“ a vypadala opravdu fantasticky. Masáž, s jakou pracuje je velmi uvolňující, až jsem se chvílemi „zapomněla“ a usínala 🙂
Oblíbila jsem si kosmetiku natolik, že jsem si nechala poradit co na domácí péči a hlavně jak posílit tělo i zevnitř, aby žilky nepraskaly a necítila jsem se unaveně. Moje nadšení zdaleka předčilo očekávání, které jsem měla, řekla bych, že paní Jarka má „zlaté a velmi uklidňující ruce“
Ráda se budu vracet a zase se těšit na další rozmazlování.

Jitka Sedláčková, Stehelčeves