Maderoterapie

UNIKÁTNÍ NOVINKA
v boji proti celulitidě a tukovým polštářům 
MADEROTERAPIE !

Kompletní ceník kosmetických služeb

Co je maderoterapie
Maderoterapie řeší komplexnost – hubnutí, detoxikaci lymfy, odstranění celulitidy, zpevnění kůže a podkoží. Správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze odstranit tuk, nezměnili jsme nic na našich tělesných funkcích. Terapie dřevem je jiná. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie.

Co umí?
Stimuluje lymfatický systém, aby správně fungoval, odváděl z těla toxiny a organismus spaloval tuky.
Rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a snížení vzhledu celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení, že funguje
Snižuje/bojuje proti zadržování vody a odstraňuje toxiny z těla
Rozkládá celulitidu
Tónuje a napíná pokožku
Zpevňuje stehna a hýždě
Obnovuje svaly, protože do nich dodává více krve a kyslíku
Snižuje křeče, záněty svalů a uvolňuje je
a mnoho dalších pozitivních účinků

Procedura 1
Brazilská a klasická maderoterapie (celé tělo)

Mezi okamžité a viditelné výsledky brazilské maderoterapie patří redukce celulitidy, zmenšení tuku kolem pasu, tvarování stehen a hýždí. Zmenšení usazenin na zádech a břiše.
Mezi vedlejší pozitivní účinky patří odvodnění, detoxikace organismu, tvarování celého těla, zpevnění pokožky – zvýšená pružnost a elasticita, prevence před vznikem nové celulitidy, prokrvení organismu. Brazilská maderoterapie je velmi žádanou a vyhledávanou procedurou k tvarování těla, zmírnění bolestí kloubů a svalů.

K dosažení požadovaných výsledků ke nutná řada 10 ošetření.
Cena : 1 procedura 1 290Kč, 10 procedur 10 500Kč


Kontraindikace:
– Trombóza, otoky, srdeční onemocnění, příznaky renálního onemocnění
– Popáleniny, křečové žíly, dermatitida, kožní onemocnění a kožní citlivost (u těchto klientů je možné, že se po ošetření objeví modřiny)
– Alergie na skořicový olej
– Těhotenství a kojení
– Hyperfunkce štítné žlázy
– Léky na ředění krve – Warfarin apod.
– Onkologická onemocnění
– Nachlazení, příznaky infekčního a bakteriálního onemocnění (rýma, kašel..)

Procedura 2
Klasická maderoterapie
Klasická Maderoterapie nebo WOOD Therapy je masážní technika se speciálně navrženými dřevěnými prvky (válečky), které mají různé velikosti a tvary. Každý dřevěný prvek má specifické použití pro určitou oblast těla. Maderoterapie vyrovnává energii a snižuje stres, ale použití této terapie se rozšířilo i pro estetické účely, protože ji lze použít ke zpevnění a konturování těla, redukci tuku a boji proti celulitidě. Využívá opakované pohyby pomocí různých dřevěných nástrojů, stimuluje lymfodrenážní systém k odstranění přebytečné vody, tuků a toxinů z těla. K dosažení požadovaných výsledků ke nutná řada 10 ošetření.
Cena : 1 procedura 990Kč, 10 procedur 7 920Kč

Procedura 3
Obličejová maderoterapie Je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšení prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, ke zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a odcházíte se zcela novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází k odbourání stresu, o obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti. Trvalého výsledku se dosáhne při 6 ošetřeních, ideálně 1x týdně s následným pravidelným udržovacím ošetřením 1x za 4-6 týdny. I jednorázové ošetření má výsledky, okamžité vyhlazení pleti, prokrvení, detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť.
Cena 450Kč 1 procedura, 5 procedur + 1 zdarma 2250 Kč, 10 procedur 3600Kč (2 zdarma)

Hlavní účinky
Okamžité vyhlazení drobných a mimických vrásek, redukce hlubokých vrásek
Odstranění dvojité brady
Ztráta nadbytečné vody v obličeji (odstranění toků kolem účí a tváří)
Hubnoucí účinek tváří
Zvýšení pružnosti pokožky
Okamžitý liftingový účinek
Zvýšení prokrvení pokožky
Snížení napětí v obličeji
Zrychlení odplavování odpadních látek
Zpomaluje stárnutí pokožky

Kontraindikace:
– Hnisavá onemocnění na kůži obličeje
– Zánětlivá onemocnění v oblasti hlavy (záněty uší, očí, zubů, koutky rtů..)
– Bolestivé záněty obličejových nervů
– Pokožka podrážděná nadměrným opalováním
– Po výplni botoxem nejméně 2 měsíce odstup