Kosmetika

VSTUPNÍ OŠETŘENÍ

Nevíte si rady s výběrem služby, nebo jste na kosmetice nikdy nebyli? Toto ošetření je o celkové analýze pleti. Zjistíme, co pleti chybí, jak se o ni máte doma správně starat a jaké ošetření by bylo pro pleť nejvhodnější při následujících návštěvách.
Dle možností a potřeb pleti Vás čeká relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu, hloubkové čištění pleti a mnohem více 🙂
V případě potřeby je v ceně zahrnuta i epilace obličeje a úprava obočí.

Pokud máte nízkoúdržbovou pleť a v podstatě vás nic netrápí, můžete se těšit na bonus v podobě barvení obočí a řas 🙂

Rezervace – Kompletní ceník kosmetických služeb

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

DIAGNOSTIKA PLETI
PEELING
HLOUBKOVÉ PŘÍSTROJOVÉ ČIŠTENÍ PLETI PŘÍPADNĚ UV ŠPACHTLÍ
MECHANICKÉ DOČIŠTĚNÍ
EPILACE OBLIČEJE
ÚPRAVA OBOČÍ
MASÁŽ OBLIČEJ, KRKU, ŠÍJE A DEKOLTU
APLIKACE ÚČINNÝCH LÁTEK
REGENERAČNÍ PÉČE LED TERAPIÍ (podle potřeby)
BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS
PORADENSTVÍ O DOMÁCÍ PÉČI

ZRALÁ PLEŤ

„Jak jen pleť opět nastartovat, když ještě před pár lety to bylo na pohodu? Co jsem to zanedbala?“ Tohle Vás může napadnout, když jste celý život spokojená a najednou se ráno probudíte a rozhodnete se udělat konec ignorování potřeb vaší pleti.
Ošetření je vhodné pro všechny, které trápí vrásky, zčervenání pleti nebo třeba hypermigmentace. Důležité je pleť hloubkově a povrchově hydratovat, podpořit tvorbu kolagenových a elastických vláken a pomoci kůži se hezky nastartovat.
Znáte peptidy rybího kolagenu? Ne? Je to budoucnost a díky nim se rapidně zvyšuje produkce kolagenu, zlepšuje mezibuněčná komunikace a také pomáhají! Je to aktuálně velký boom! Taky působí na buňky, aby se začaly více dělit. Čím víc buněk, tím víc má pleť superschopností!
Jejich použití v přípravcích zvýší absorpci veškerých produktů, které na pleť aplikuji, a to až do hloubky Vaší pleti, nejen na povrchu. Díky tomu je pleť šťavnatá, svěží, hydratovaná…prostě krásná.. 😊
Samozřejmá je diskuze o velmi důležité domácí péči, řádné pročištění pleti od zanesených pórů, po odstranění mílií, skvělá relaxační masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, zatím co vaše pleť bude vstřebávat všechny pečující zázraky.
Závěrem pleti dopřeji LED terapii. Není to jen tak nějaká lampa. Na buňky v pleti působí vlnové délky na tvorbu kolagenu, metabolismus buněk, celkově příznivě ovlivňují hydrolipidový kožní plášť a v neposlední řádě pozitivně ovlivňuje dobrou náladu 🙂

Rezervace – Kompletní ceník kosmetických služeb

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

DIAGNOSTIKA PLETI
PEELING DLE OBDOBÍ
HLOUBKOVÉ PŘÍSTROJOVÉ ČIŠTENÍ PLETI
MECHANICKÉ DOČIŠTĚNÍ
EPILACE OBLIČEJE
ÚPRAVA OBOČÍ
MASÁŽ OBLIČEJ, KRKU, ŠÍJE A DEKOLTU
APLIKACE ÚČINNÝCH LÁTEK
REGENERAČNÍ LED TERAPIE
BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS
PORADENSTVÍ O DOMÁCÍ PÉČI

CHEMICKÝ PEELING

V případě, že Vás trápí pigmentové skvrny, postakné jizvy, jemné vrásky a rozšířené póry, mám pro Vaši pleť nové ošetření v podobě chemického peelingu.
Cílem je pleť prozářit, hydratovat a přimět k rychlejší regeneraci, která se nám rok, co rok zpomaluje.
Na chemický peeling je možné se objednat online. Předchází mu konzultace, zda je u vaší pleti vhodný. 

Rezervace – Kompletní ceník kosmetických služeb

Není třeba se obávat, používám opravdu jemné kyselinky, které nerozdrásají pleť do ruda. Nebudete po něm rudá a ani se nebudete loupat jako had.
Vhodné a nejvíce efektivní jsou 4 po sobě jdoucí ošetření s rozestupem jednoho týdne.
Po ošetření je pleť citlivější, proto 24 po aplikaci nepoužívejte make-up, použijte čistý povlak na polštář a vyhněte se agresivním exfoliačním produktům jako je kyselina glykolová nebo retinol.
Součástí ošetření je LED světelná terapie, která zvýší absorpci příjem peelingu do pleti. Po aplikaci peelingu je samozřejmostí klidnící maska a závěrečná péče s ochranou proti UV záření, která je mimochodem MUST HAVE, pokud chceme předejít barevným nerovnostem na naší pleti.
Určitě se mě neváhejte na toto ošetření zeptat při Vaší příští návštěvě :))

PROBLEMATICKÁ PLEŤ (AKNÉ, KUPEROZA,ROSACEA, DERMATITIDA, EKZEM…

Zásadní a důležitá je konzultace o tom, jak se k takové pleti chovat a nechovat! Problematickou kůži způsobuje mnoho faktorů, které spolu probereme na lehátku 🙂
Velmi důležité je, mít s tímto stavem pokožky trpělivost. Je to často běh na dlouhou trať a musíme přijít na hlavní příčinu, která problém způsobuje.
Masáž u problematické pleti není tak dlouhá a intenzivní. Zaměřuji se především na důkladné pročištění pleti, zmírnění překrvení, regeneraci post akné jizev a na celkové sjednocení tónu pleti. U rosacei budeme rovněž řešit překrvení a u dermatitidy zánět. Ekzém si zaslouží pořádnou péči v promaštění a zklidňující masku. Mílie jsou zrnička keratinu, který se zapouzdří. K jejich odstranění je nutný profesionální přístup a pokud na mílie trpíte, rozhodně si je neodstraňujte sami doma!
S velkou pravděpodobností bude nutné pleť silně hydratovat. Často se mi stává, že mi klienti chodí od kožních lékařů neúspěšně přeléčeny antibiotiky a retinoidy s poničenou a dehydratovanou pletí. Případně je ke mně odkáže dermatolog rovnou na chemický peeling, který ovšem nechávám jako poslední řešení.
Při proceduře velmi často používám LED terapii, jejíž antibakteriální světlo ničí přemnožené bakterie Propionium Acnes, tím snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.
Samozřejmostí je diskuze o domácí péči, ke které je nutná Vaše vytrvalost a pevná vůle.
V případě potřeby je samozřejmostí úprava obočí a odstranění nežádoucích chloupků v obličeji (za příplatek).
Když řešíme akné je z počátku je dobré na kosmetické ošetření chodit 1x za tři týdny, můžeme tak důkladně sledovat průběh hojení pleti a zároveň včasně podchytit změny, které na nás kůže chystá.

Rezervace – Kompletní ceník kosmetických služeb

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

DIAGNOSTIKA PLETI
PEELING DLE OBDOBÍ
HLOUBKOVÉ ČIŠTENÍ PLETI
MECHANICKÉ DOČIŠTĚNÍ
EPILACE OBLIČEJE (za příplatek)
ÚPRAVA OBOČÍ
MASÁŽ OBLIČEJ, KRKU, ŠÍJE A DEKOLTU
APLIKACE ÚČINNÝCH LÁTEK
BARVENÍ OBOČÍ A ŘAS (za příplatek)
PORADENSTVÍ O DOMÁCÍ PÉČI