Spolupráce pro salony

* LARENS PROFFESIONAL LINE *
Možnosti spolupráce pro kosmetické salony

Jste profesionální kosmetička a ráda byste ve svém salonu pracovala s produkty Larens Professional? 
Pak jste na správném místě!

Larens Professional přináší produkty nejvyšší kvality s vědecky prokazatelnými účinky na pleť. Ve všech produktech Larens najdete jedinečný Biopeptide complex, na který má firma jako jediná v Evropě patent. Co jsou bioaktivní rybí peptidy? Jsou to bílkoviny přírodního původu reagující na potřeby organismu v daný okamžik. Díky své velikosti dokáží pronikat do pokožky a aktivovat syntézu kolagenu.

Dále v produktech najdete Liposomal Collagen Complex, což je čistý kolagen zapouzdřený do liposomů jako nosičů, které dostávají aktivní látky do hlubších vrstev kůže a obnovují jí tak zevnitř.

BIO-Placenta – růstové faktory, které aktivují funkci fibroblastů a zvyšují tak tvorbu vlastního kolagenu. Přispívají k výměně poškozených buněk za nové.
Koncentrace aktivních látek najdete v Larens a Larens Professional vždy vysoké, ale synergicky vyvážené tak, aby účinky na pleť byly, co nejlepší.

Hledáte do svého salonu novou značku a chcete pro své klientky to nejlepší, co jim můžete nabídnout? Očekáváte okamžité efekty ihned po ošetření, které klientka bude pozorovat ještě následující dny po ošetření? Chcete, aby se Vám klientky neustále vracely a přiváděly nové?  Pak jsou produkty Larens Professional pro Vás tou správnou volbou!
Spolupráce s Larens Vás bude nejenom bavit při každodenní prací v salonu, ale určitě oceníte také skvělý tým profesionálů a milovníků kosmetiky, kterého se stanete součástí.

Co Vás čeká pokud se rozhodnete pro spolupráci?
Akce a slevy pro profesionály;
Certifikovaná školení s firemní školitelkou;
Téměř 24 hodinová podpora, materiály a know-how;
Skvělý tým profesionálů, kteří Vám rádi pomohou být nejlepší ve svém oboru.

Larens