Biostimulační laser Merllin

Biostimulační laser MERLLIN®

Profesionální biostimulační laser MERLLIN® 5mW/650 nm je moderní, vysoce kvalitní a, co se týká bezpečnosti, naprosto spolehlivý pomocník v profesionální péči o pleť.

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má jak známo pro buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňek. Tento jev je nejzřetelnější právě v urychlení hojení ran. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Merllin®

NABÍDKA LASEROVÝCH OŠETŘENÍ

Využijte laser pro ošetření Vaší pokožky

Speciální laserová kosmetika

Při práci je používána speciální laserová kosmetika dle typu pleti a daného problému. Tato kosmetická řada zaručuje široký výběr laserové kosmetiky. Ošetření biostimulačním laserem se provádí během klasického kosmetického ošetření nebo i samostatně. Vše záleží na přání a požadavcích zákaznice.

Ošetření obličeje

(revitalizace, vyhlazení, vypnutí a vyživení pleti pomocí vhodné laserové kosmetiky)

ošetření očního okolí

(vyhlazení, vypnutí – vhodná kombinace s mikromasáží)

Ošetření problematické
pleti s akné

(čistí, desinfikuje a podporuje hojení)

Ošetření celulitidy

 (obnova a regenerace podkoží)

MOŽNOSTI POUŽÍTÍ LASERU V KOSMETICKÉM SALONU

Poznejte co vše se dá s laserem Merllin léčit

HOJENÍ ZÁNĚTLIVÝCH A JINÝCH PORUCH

Akné

Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá účinnému hojení zánětlivých papulek a pustulek už po několika málo aplikacích. Pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle.

Alopecie

Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

Ekzém

Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby.

Opar

Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

VRÁSKY, OCHABLÁ PLEŤ

Vrásky

Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, přispívá k její větší pružnosti a elasticitě. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se, vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů.

APLIKACE PO KOSMETICKÝCH PROCEDURÁCH

Depilace

Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. U klientky nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

Hojení nehtových lůžek

Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

Permanentní make up

Permanentní make up – po mechanické penetraci pigmentů pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

TERAPIE JIZEV

Jizvičky po akné

Péče laseru napomáhá zlepšit výsledný stav.

Jizvy

Laser přispívá k odbarvení jizevnaté tkáně, k změknutí a zjemnění jizev. U čerstvých jizev jsou výsledky velmi překvapivé.

Strie

Regenerace nežádoucích mikrojizviček a prasklin v kůži.

PORUCHY PIGMENTACE

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabraňují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

KUPERÓZA
ČERVENÉ ŽILKY

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékařů. Ve spojení s antikuperózním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak, aby nedocházelo k praskání dalších . Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek. Kosmetička laser používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Pleť se vždy oživí, buňky se pravidelně obnovují.

JAK VLASTNĚ
LASER FUNGUJE

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.